Багато виробничих підприємств, майстерні та будівельні об’єкти використовують газові балони. Їх переміщення по території, в приміщення, є необхідністю з повним дотриманням техніки безпеки. Тому, для цього використовують спеціальне обладнання. Нижче ми розглянемо всі нюанси і допоможемо вибрати і купити візок для балона.
Що таке візки для газових балонів?
В основному, для переміщення балонів, використовують спеціалізовані візки. Візки для газових балонів використовуються для безпечного і легкого переміщення одного або кількох газових балонів, тому вони не можуть перекинутися чи бути пошкодженими під час транспортування. Сам візок, це пристрій з металу, на якому розташовуються балони, в злегка похилому положення і надійно кріпляться ланцюгом. Вони мають невелику вагу і габарити для зручності транспортування і зберігання. Це гарантує надійність і безпеку перевезення. Так само, деякі моделі мають додаткове опорне колесо. Отже, така модель візка буде більш стійкою.
Окремо можна розглянути колеса таких візків. У нас є можливість встановити на будь-який каркас візка колеса, які будуть відповідати всім вимогам замовника.
Найпоширеніший варіант – пневматичні або надувні колеса. Таке колесо забезпечує м’який хід, в порівняння з іншими видами коліс. Амортизація на нерівних поверхнях і легкість перевезення. Єдиним недоліком цього колеса, є можливість проколу. Тому, якщо візок буде переміщатися по поверхні, на якій є у великих кількостях металева стружка, скло, цвяхи, рекомендується купити і використовувати візок з колесами лита гума.
Такі колеса, з литою гумою, будуть стійкими до пошкоджень, проколів. Вони так само міцні, як і пневматичні, але на нерівній поверхні балон може трясти. Якщо поверхня переміщення візка буде рівною, можна вибрати візок на колесах з литої гумою.
Як працюють візки для балонів?
Візки для перевезення газових балонів працюють за рахунок розміщення самого балона в надійної відкритої рамі з ланцюгами, які запобігають перекидання балона. Ручки і колеса, а в деяких випадках і ролики, дозволяють переміщати і управляти візками плавно і без особливих зусиль.
Які переваги візків для газових балонів?
Коли справа доходить до переміщення газових балонів, слід подумати про кілька речей. Вони знаходяться під високим тиском і легко спалахують, що може привести до серйозних нещасних випадків на робочому місці під час транспортування. Також, вони мають таку форму, що робить їх нестійкими і складними для переміщення. тому обов’язково потрібно вибрати візок для балона.
Візки з газовими балонами призначені для вирішення цих проблем. Вони надійно утримують балони, щоб запобігти їх падіння або перекидання. Також, такими візками легко управляти, що полегшує роботу з ними.
Які візки для балонів входять в наш асортимент?
Мир тележек пропонує широкий асортимент візків для газових балонів. Ми виробляємо візки для одного балона, візки для двох балонів, візки з опорним колесом. Більш того, ми спеціалізуємося на візках для балонів з киснем, гелієм, пропанових балонів, балонів з ацетиленом, кисневих балонів.
Візки для балонів
Техніка безпеки для переміщення балонів з газами.
Транспортування балонів по території підприємства здійснюється за допомогою спеціально пристосованих для цього візків і носилок, а також кантуванням на черевику під нахилом. Доставка балонів зі складу до місця роботи повинна проводитися тільки на спеціально обладнаних візках або носилках, що мають пристосування для закріплення балона і упору черевика. Транспортування балонів вгору виробляють запобіжним ковпаком вперед, а вниз – черевиком вперед. Переміщати балон в межах робочого місця дозволяється в злегка похилому положенні.
При транспортуванні балонів забороняється:
– переносити балони на руках і плечах;
– подавати і тримати балони вентилем вниз;
– переносити балони з приєднаними редукторами;
– час навантаження і вивантаження балонів використовувати редукційні клапани в якості рукоятки;
– під час переміщення балонів братися за вентилі, кидати балони або ударяти їх один об одного;
– перекочувати балони по землі;
– проводити навантажувальні та розвантажувальні балонів без ковпаків і заглушок;
– виконувати вантажно-розвантажувальні роботи в промаслених рукавицях або забрудненими маслом руками.